Сьогодні 6

Тренер Ювентуса оцінив нічию з Наполі у рамках Серії А

Третя безгольова нічия Юве поспіль у Серії А
22 вересня 15:40

Головний тренер Ювентуса Тіаго Мотта прокоментував результат матчу п'ятого туру Серії А проти Наполі (0:0). Слова 42-річного фахівця наводить портал Football-Italia.

«З Влаховичем все добре, він не має жодних проблем зі здоров'ям. Він добре провів перший тайм, намагався атакувати вільні зони, хоча сьогодні їх було небагато, бо Наполі закрився та обмежив простір.

Це був добрий матч, але нам потрібно покращувати гру у фінальній третині. Веа мав чергувати свої дії, які Тім добре робив у другому таймі, а також атакувати штрафний майданчик суперника. Кожен з них має свої характеристики, і вони можуть допомогти команді.

Коли команда закривається в обороні, комусь непросто її розкрити. Ми на правильному шляху, у нас є якість для покращення гри завдяки зміні темпу, ударів з-за меж штрафного майданчика, є багато способів, якими ми можемо зламати їхню оборону, і у нас є для цього потрібні якості.

Щоб вигравати, нам потрібно робити більше. Ми грали проти команд із добрими гравцями, сьогодні виступили добре, але, очевидно, не можемо бути задоволені результатом, бо завжди граємо на перемогу. Ми не випускали Наполі з їхньої половини поля довгий час, але нам потрібно покращити гру у фінальній третині» - сказав Мотта.