Тренер збірної U-16: « Вратар Бахрейну – « лев матчу » з Україною »
![<i>Фото - УАФ< Тренер збірної U-16: « Вратар Бахрейну – « лев матчу » з Україною »](/upload/iblock/a34/a34174ca3985802bc68f864d6b54c237.jpg.webp)
Головний тренер юнацької збірної України ( U-16 ) Сергій Нагорняк поділився думками після товариського матчу першої команди « синьо-жовтих » проти Бахрейну ( 1: 1 ).
Бахрейн виявився цілком гідним спаринг-опонентом. Хоча на підсумковому результаті, можливо, позначився недовастрою « синьо-жовтих ». Вважаю, що, якби збірна України забила першою, то спокійно б довела справу до перемоги. А так отримали нервову кінцівку. Проте, хлопці проявили характер і зрівняли рахунок.Підсумковий рахунок не зовсім справедливий. Збірна України мала набагато більше передумов виграти цей матч, ніж суперник.
І все-таки це тренувальна гра. Так, хотілося перемогти, але особливо надавати значення результату не варто. Наша команда виступала не оптимальним складом, вперше в такому поєднанні, на поле виходили новачки. У тренерів збірної ще є час для експериментів.
Реалізація залишає бажати кращого. Забий той же Артем Довбик, і ми б зараз, думаю, на цьому аспекті не акцентували увагу. Завжди, коли команда забиває першої, грається простіше. Хочеться вірити, що свої голи « синьо-жовті » залишили на чемпіонат Європи.
Звичайно, завжди неприємно не виграти на своєму полі. Але я впевнений, що цей матч дасть тренерському штабу багато їжі для роздумів, а футболістам можливість розібратися в своїх помилках.
Збірна не перемагає вже шість матчів поспіль? Я на цей факт якось навіть не звернув уваги. Попереду ще два товариських матчу. Ось в них, напередодні Євро, бажано б перемогти, щоб більш впевненими підійти до поєдинків чемпіонату Європи.
Хто « лев матчу »? Напевно, воротар збірної Бахрейну. Якби не він, то « синьо-жовті » могли б відсвяткувати і велику победу.
Колишній голкіпер « Шахтаря » рустам Худжамов пояснив природу помилки Анатолія Трубіна в моменті з пенальті.
Коментарі 0