Вчора 2
Сьогодні 2
Завтра 4

Тренер Жирони: «Міжнародна перерва позитивно на нас вплине. Нам потрібен відпочинок»

Тренер – про перемогу над Кадісом
09 жовтня 2023р. 19:51

Головний тренер Жирони Мічел прокоментував Marca перемогу над Кадісом (1: 0) і знаходження у верхній частині таблиці Ла Ліги.

«Проти «Кадіса» непросто грати, тому що це команда, яка не дає вам простору, вони дуже добре захищаються і створювати моменти проти них складно. Але нам вдалося знайти свій момент і вперше нанести супернику поразку на його поле в цьому сезоні.

Ми приїхали сюди з широко відкритими очима, «Жирона» – конкурентоспроможна команда. Міжнародний перерву позитивно на нас вплине, у команди є гравці, яким потрібно відпочити і набратися сил перед відновленням чемпіонату».

Жирона через травму втратила Віктора Циганкова.