Трубін: « Хочу вибачитися перед уболівальниками і партнерами, тому що я провалив гру з Бахрейном »

Воротар збірної України прокоментував результат контрольного матчу
24 травня 2021р. 10:03
Анатлоій Трубін / Фото: football.ua

Голкіпер збірної України Анатолій Трубін в ефірі програмі « Великий Футбол » підвів підсумки товариського матчу проти команди Бахрейну (1: 1):

В першу чергу хочу вибачитися перед уболівальниками і партнерами за свою гру тому, що сьогодні я провалив гру. Плюс була помилка, коли був призначений пенальті. Цей результат, більшою мірою, на моїй вині. Через цю дурну помилку пропустили, потім почали поспішати, відіграватися. Другий тайм добре грали, в першому таймі на початку контролювали м'яч, а потім трохи важко було, тому що після тижневого циклу по 2 тренування.

Вважаю, непогано грали. Не потрібно було виходити на м'яч, так як м'яч йшов в сторону, як би не було небезпеки, плюс наш захисник « супроводжував » і тому взагалі не потрібно було туди йти, а залишатися в воротах і тримати позицію. Бахрейн добре пресингував і біг. Може, якесь хвилювання було у тих, хто сьогодні дебютував. У будь-якому матчі важливий результат, тому це буде хороший урок. Всі помиляються, але воротарська помилка помітна всім, тому що це в 99% гол. Величезне спасибі уболівальником за те, що прийшли на стадіон, вже давно не було такої підтримки, стільки людей.

перед Євро-2020 національну команду України очікує ще два контрольних матчу.