Трубін: « Перший хейт! Напевно, з кожним футболістом збірної це трапляється »
Трубін: « Працюємо, щоб на Євро дати не сто, а двісті своїх відсотків »
Голкіпер збірної України поділився очікуваннями від чемпіонату Європи
03 червня 2021р. 18:36
![<i>Анатолій Трубін Трубін: « Працюємо, щоб на Євро дати не сто, а двісті своїх відсотків »](/upload/iblock/3ac/3acb3c31d15528b679e431b0e971a145.jpg.webp)
Анатолій Трубін / Фото - УАФ
Голкіпер збірної України Анатолій Трубін поділився очікуваннями від майбутнього Євро-2020. Воротар розповів про настрої команди.
Настрой бойової. Всі хочуть показати хорошу гру, максимум власний і командний. Зараз у нас другий етап підготовки: викладаємося, працюємо, щоб в матчах дати не сто, а двісті своїх відсотків, і домагатися результата.
А сьогодні, 3 червня, « синьо-жовті » проведуть другий товариський матч в рамках підготовки до чемпіонату Європи. суперником команди Андрія Шевченка виступить Північна Ірландія.
Гру можна буде подивитися на нашому сайті. Відеотрансляція матчу Україна – Північна Ірландія онлайн. Також на XSPORT.ua буде доступна текстова трансляція зустрічі. Початок – о 21:00.
Коментарі 0