Вчора 2
Сьогодні 2
Розгорнути Згорнути

Трубін розкрив, що допомогло переломити гру з Північною Македонією

Голкіпер збірної України розповів про роль Реброва в камбеку в матчі відбору на Євро-2024
18 червня 2023р. 13:25
Анатолій Трубін / Фото - Getty Images

Голкіпер збірної України Анатолій Трубін зізнався, що слова головного тренера Сергія Реброва у перерві стали переломними у матчі відбору на Євро-2024 проти Північної Македонії (3:2).

Звісно, що це дуже цікаво. Дуже подобається його впевненість та спокій. Навіть коли вчора був такий хаос: 0:2, все погано, він сказав все, що потрібно сказати. Вказав нам на помилки, сказав, що все у наших руках та є ще другий тайм.

Це, я вважаю, був один з ключових моментів. Коли ти бачиш, що тренер спокійний та впевнений у нашій перемозі, то це передається гравцям, які виходять потім зарядженими перемагати.

Дуже цікаві його ідеї. Дуже радий, що маю нагоду попрацювати з Сергієм Станіславовичем та його тренерським штабом.

Раніше вінгер збірної України Андрій Ярмоленко зізнався, що Ребров сказав команді мало хорошого.