«Це креатив». Суркіс дав позитивну оцінку дебюту зіркового новачка за Динамо
![<i>Олександр Піхальонок «Це креатив». Суркіс дав позитивну оцінку дебюту зіркового новачка за Динамо](/upload/iblock/682/682b77a4ea6a128e635f12541669cdca.jpg.webp)
Президент Динамо Ігор Суркіс після розгромної перемоги у першому матчі другого раунду кваліфікації Ліги чемпіонів проти Партизана (6:2) висловився щодо кадрової ситуації в команді та результативного дебюту за киян півзахисника Олександра Піхальонка.
Ви самі бачили, в нас є глибина складу, і всі хлопці розуміють ту ігрову модель, яку пропонує Олександр Шовковський. Ті, хто виходив на поле, додавали по ходу гри.Прикрий гол, який пропустили на початку - таке буває, це футбол. Але хлопці впоралися з цим, і незважаючи на те, що пропустили другий необов'язковий м'яч, змогли забезпечити такий рахунок, після якого їдемо до Белграду більш-менш спокійними. Але розслаблятися не можна й повноцінно готуватися до наступної гри.
Дебютний гол Піхальонка? Піхальонок - це креатив, він може на футбольному полі все. Він може віддати пас, він може забити, він може відібрати м'яч.
Суркіс також назвав перемогу Динамо над Партизаном найважливішою за останній час.
Коментарі 0