Цуріков: «За це дуже соромно перед президентом Колоса»
![Цуріков: «За це дуже соромно перед президентом Колоса»](/upload/resize_cache/iblock/b42/916_537_2/b42419821bb2d019c98b1160420896a3.jpg.webp)
Захисник Колосу Андрій Цуріков розповів про те, які завдання стоять перед ковалівською командою у новому сезоні українській Прем'єр-ліги.
«Від нас вимагають грати у комбінаційний футбол. Хочеться не підлаштовуватись під суперника, не грати в бей-біги. Я сподіваюся, що ми зможемо втілити це на полі. Ми голодні до перемог, особливо після провального минулого сезону. За це дуже соромно перед президентом, який вкладає душу у цей проект.Ми хочемо реабілітуватись. Хлопці, які прийшли в команду цього міжсезоння, точно допоможуть нам покращити гру.
Ми хочемо перемагати у кожному матчі, гідно виглядати проти грандів. Домагатися результату та грати у гарний футбол. Конкретних завдань не ставилося, але дали зрозуміти, що кожна гра у нас на вагу золота.
Наприкінці чемпіонату подивимося, хто чого вартий. Ми будемо прагнути до того, щоб Колос опинився серед команд, які потраплять до єврокубків», – сказав досвідчений захисник.
31-річний Цуріков перейшов у Колос у статусі вільного агента у липні 2023 року і провів у його складі 23 матчі, у яких забив шість м'ячів.
Коментарі 0