Завтра 18

Тухель назвав гру Сауля в дебютному матчі за « Челсі » невідповідною рівню АПЛ

Іспанець не вразив тренера в першій грі за « синіх »
Сауль Ньігес / фото - Chelsea FC

Головний тренер « Челсі » оцінив для клубної прес-служби гру новачка Сауля Ньігеса в дебютному матчі за « аристократів » з « Астон Віллою » (3: 0):

« У мене було відчуття, що йому важко. Сауль просто страждав на поле, він зробив багато дурних помилок і просто виглядав як гравець, який взагалі не готовий грати на такому рівні.

Але я готовий взяти на себе всю відповідальність за цей виступ, оскільки гравець ще й близько не адаптувався до нової команди і нової лізі. Я думав, що зможу просити його в бій прямо тут і зараз, але я помилився.

Мені соромно, що я не розрахував складність матчу і можливості Сауля. Він тільки прийшов в новий колектив, йому було складно адаптуватися. Але якихось висновків про гравця я робити не збираюся, ми просто продовжуємо роботу, це природний процес. Робити якихось висновків після одного тайму не варто ».

Хавбек з'явився в стартовому складі команди, але після провального першого тайму був замінений вже в перерві.

За 45 хвилин іспанець не віддав жодної ключової передачі, жодного разу не пішов в дриблінг, завдав 0 ударів по воротах суперника і програв кожне єдиноборство з 7. авторитетний портал SofaScore назвав його гіршим гравцем матчу, оцінивши його перформанс в 5.8 балів.

Сауль став гравцем « Челсі » в останній день трансферного вікна – його перехід оформили за три хвилини до закриття. « Аристократи » взяли півзахисника в оренду з правом обов'язкового викупу за 40 мільйонів євро.

Нагадаємо, Ромел Лукака після невдалого святкування пообіцяв більше не ковзати на колінах.