Сьогодні 2

Тухель: « Забий « Сіті » пенальті – шансів на камбек б не було »

Наставник « Челсі » підвів підсумки 35-го туру АПЛ
Томас Тухель / фото - Getty Images

Головний тренер лондонського « Челсі » Томас Тухель підвів підсумки 35-го туру АПЛ, в якому його підопічні вирвали перемогу з рук « Манчестер Сіті » (2: 1). Цитує фахівця портал BBC.

« Яке славне виступ у другому таймі! У першому таймі гра була більш-менш рівною, причому в останні п'ять хвилин ми мало не віддали матч. Забий вони пенальті – все закінчилося б не розпочавшись. У нас не було б шансу на камбек.

Але я вражений реакцією команди, її грою в другому таймі. Ми заслужили виграти другий тайм.

Якщо хочеш вкрасти все три очка на « Етіхаде », потрібно трохи везіння, гольові моменти і вірні рішення з боку рефері. У другому таймі у нас було багато напівмоментів, так що привітання команді за її виступ ».

Нагадаємо, в іншому матчі туру « Ліверпуль » обіграв « Саутгемптон ».

Джерело: sports.ru Михайло Рибак