Зараз 1
Вчора 6
Сьогодні 16
Завтра 18

Тухель зізнався, що вихід Кепи на серію пенальті з « Вільярреалом » був домашньою заготівлею

Два відображених іспанцем удару принесли « Челсі » перемогу в Суперкубку UEFA
12 серпня 2021р. 08:18
Томас Тухель / Фото - Getty Images

Головний тренер « Челсі » Томас Тухель поділився думками після перемоги своїх підопічних в матчі за Суперкубок UEFA проти « Вільярреала » ( 1: 1, 6: 5 – пен. ). Слова німецького фахівця передає прес-служба UEFA з посиланням на BT Sport.

Прішлось туго. Ми дуже сильно провели перші 30 хвилин, але потім після нашого гола трохи зменшили темп гри. Відповідний м'яч був заслуженим. Ми віддали всі сили до 120-ї хвилини і свою перемогу теж заслужили.

Заміна Менді на Кепу перед серією пенальті? Це не було спонтанним рішенням. Ми розмовляли на цю тему з воротарями незабаром після того, як прийшли в клуб. Добре підготувалися до такої ситуації.

У нас були статистичні дані, що показують, що Кепа краще відбиває пенальті. Аналітики зробили висновки, а ми потім поговорили з гравцями, повідомивши їм, як будемо діяти в матчах на виліт. І приголомшливо те, як Еду сприйняв цю ситуацію.

Нам потрібно було зробити так, як краще для команди. Я радий, що вихід Кепи спрацював. Є підтвердження того, що Кепа краще в даному компоненті гри, і ці хлопці – справжнісінькі командні гравці. Щасливий і за Кепу, і за Едуара – що є такий воротар, як він, готовий з радістю піти на все заради команди.

Травма Зіеша? Коли втрачаєш гравця в першому таймі, це завжди серйозно. Не пощастило нам втратити ключового в нинішньому році футболіста.

Раніше повідомлялося, що команду Тухеля незабаром поповнить нападник « Інтера » Ромел Лукака.