Туреччина – Грузія 3:1. Як це було

Усі головні події матчу групового етапу чемпіонату Європи
18 червня 20:57
Фото - TFF

90+8' Лунає фінальний свисток!

90+7' ГООООООООЛ! Актюркоглу скористався відсутністю голкіпера!

90+6' ЯК ЦЕ МОЖЛИВО! Мамардашвілі прийшов до воріт суперника. Гравець Грузії небезпечно пробив, але захисник виніс м'яч із воріт.

90+3' НЕБЕЗПЕЧНО! Кочорашвілі з декількох метрів утратив шанс зрівняти рахунок.

90+2' Заміна. Озджан замість Чалханоглу.

89' Заміна. Алтунашвілі замість Меквабішвілі.

87' Удар головою впритул. Мамардашвілі рятує.

85' Заміна. Челік замість Мюлдура.

85' Заміна. Актюркоглу замість Їлдиза.

85' Заміна. Зівзівадзе замість Кверквелії.

84' Лідер Грузії Кварацхелія лежить на газоні. Хоч би не травма!

79' Заміна. Демірал замість Айхана.

79' Заміна. Язиджі замість Ґюлера.

74' Заміна. Лочошвілі замість Цитаїшвілі.

74' Заміна. Давіташвілі замість Чакветадзе.

70' Поперечина! Удару із центру штрафного з боку гравця збірної Грузії трохи забракло точності.

68' Як розіграли турки... Не вдалося завдати акцентованого удару.

65' ГОООООООЛ! Що за удар? Гравець Реалу Арда Гюлер у стилі Ярмоленка пробив здалеку підкруткою у кут воріт.

62' Непогана комбінація від грузинів. Кварацхелія трохи не дотягнувся до м'яча.

61' Тиск Туреччини призвів до удару здалеку. Чалханоглу не влучив.

57' Небезпечний штрафний! Чалханоглу сильно пробив, але по центру. Голкіпер упорався.

51' Кварацхелія пасом зліва знаходить Мікаутадзе біля 11-метрової позначки. Проте удар заблоковано.

49' Цитаїшвілі розхитав опонента, проте пробив просто у голкіпера.

46' Лунає свисток про початок другого тайму!

Перерва!

45+1' Знову відрізок особливо без гостроти. Який увінчався невдалою подачею в руки Мамардашвілі.

35' Як він не влучив?! Мікаутадзе завдавав удару боковими ножицями у порожній кут. Трохи не вистачило...

32' ГОООООООООЛ! Неймовірно! Мікаутадзе загубили у карному майданчику. Той зрівнює рахунок!

28' А-ні! VAR зафіксував офсайд. Грузини у грі!

27' ГОООООООООЛ! ЩО ВІДБУВАЄТЬСЯ?! Їлдиз одразу ж скористався прострілом з правого флангу.

25' ГОООООООООЛ! Після подачі з флангу Мюльдур завдав удару з лету другим темпом і смачно влучив під поперечку!

21' Команди обмінялися напівмоментами. Без особливої гостроти.

14' Їлдиз пробив під поперечину воріт з гострого кута. Мамардашвілі реагує.

12' Після декількох подач Грузія все ж завдала удару. Вище.

11' Небезпечно! Удар гравця Туреччини з лінії штрафного влучив у стійку.

10' Знову кутовий. Бардакджі непогано пробив головою, але м'яч пролетів повз ліву стійку воріт.

6' Перший стандарт. Чалханоглу подав кутовий. Айхан зіграв головою під час подачі. Трохи вище.

5' Перше загострення від Грузії. Простріл не пройшов.

3' Збірна Туреччини від початку зустрічі заволоділа ініціативою. Проте Мамардашвілі спокійно впорався с першим закиданням.

Матч розпочато!

Шановні читачі порталу XSPORT! Невдовзі почнеться онлайн трансляція матчу групового етапу Євро-2024 Туреччина – Грузія. Вже відомі склади команд на гру!

У вівторок, 18 червня, у першому турі групового етапу Євро-2024 збірна Грузії зіграє з Туреччиною.

Слідкувати за головними подіями матчу Туреччина – Грузія можна, починаючи від 19:00 у цій публікації.