У Кривбасі задоволені «домашнім» стадіоном на Лігу Європи
У Кривбасі назвали жереб у Лізі Європи – найгіршим із усіх можливих
Віцепрезидент клубу оцінив Вікторію Пльзень як майбутнього суперника криворіжців
20:34
![<i>Артем Гагарін У Кривбасі назвали жереб у Лізі Європи – найгіршим із усіх можливих](/upload/iblock/b26/b26c2a04af8d4c7cc1c4081e11936b3e.jpg.webp)
Артем Гагарін / Фото - ФК Кривбас
Віцепрезидент Кривбасу Артем Гагарін заявив, що жеребкування третього раунду кваліфікації Ліги Європи було провальним для клубу. Криворіжцям дісталася чеська Вікторія Пльзень. Слова менеджера передає пресслужба Кривбасу.
Я особисто був присутній на жеребкування в штаб-квартирі УЄФА. І, можу сказати, що, певно, Вікторія - суперник, якого ми найменше хотіли.Сильний опонент, з яким ми вже зустрічались на зимових зборах. Кривбас програв, але, сподіваюсь, цей досвід стане нам в пригоді вже в офіційних поєдинках. Але жалітись не будемо, жереб є жереб.
Якщо ми хочемо грати в європейських турнірах, то повинні бути готові до сильних суперників. Ми зробимо на полі все, а від вболівальників чекаємо потужної підтримки.
Гагарін також оцінив стадіон, на якому Кривбас прийматиме суперників у Лізі Європи.
Коментарі 0