Металіст 1925 контактував з екстренерами Шахтаря
У Металісті 1925 відреагували на чутки про прихід ван Леувена
Функціонер дав відповідь
16:52
![У Металісті 1925 відреагували на чутки про прихід ван Леувена](/upload/iblock/757/7577a4e63e6ef8f28f652a7da63ded5d.jpg.webp)
Андрій Недєлін. фото: ФК Металіст 1925
Раніше з'явилась інформація, що Металіст 1925 в серпні очолить колишній тренер Шахтаря Патрік ван Леувен. Генеральний директор харківського клубу Андрій Недєлін відреагував на цю новину.
«Я чутки не коментую.Переговори? Ми ведемо переговори із усіма учасниками процесу. Наразі на посаді виконуючого головного тренера працює Карпенко Сергій Васильович. Це все, що я можу сказати. Решта – чутки», – сказав Недєлін.
Раніше ван Леувен очолював луганську Зорю і донецький Шахтар.
Коментарі 0