У Минаї оцінили свою готовність замінити Дніпро-1 в УПЛ
![<i>Фото - ФК Минай< У Минаї оцінили свою готовність замінити Дніпро-1 в УПЛ](/upload/iblock/e7e/e7ead51b0884de38fc1a8001629d2207.jpg.webp)
Генеральний директор Минаю Мирослав Небесник оцінив готовність клубу до повернення в еліту після зняття Дніпра-1 із УПЛ.
– Минай у нинішньому вигляді готовий до УПЛ, вам вистачить часу на підсилення?– Це вже питання до спортивного менеджменту клубу. Думаю, вони все зроблять для того, щоб команда була конкурентоспроможною в УПЛ.
– Не боїтеся хейту з боку вболівальників інших клубів, що Минай знову залишився в УПЛ не за спортивним принципом?
– Хейт буде завжди. Будь-яке рішення є дискусійним. Вболівальники Миная були б проти, якби Минай не враховували у якості заміни Дніпра-1. Якщо приймуть рішення, що Минай залишиться в УПЛ, то буде хейт зі сторони прихильників клубів, які теж умовно на це претендували. Це природній процес.
– Хто буде тренувати команду, якщо Минай залишиться в УПЛ?
– Той, хто має чинний контракт, – Желько Любенович. Ніяких розмов чи рішень з цього приводу у клубі не могло бути. Наш тренер готує команду до сезону, провів збори, жодних питань до нього немає.
Коментарі 0