Клуби УПЛ проголосували за формат заміни Дніпра-1 на іншу команду
У Минаї відреагували на можливе повернення в УПЛ
Функціонер закарпатського клубу зробив заяву
![У Минаї відреагували на можливе повернення в УПЛ](/upload/iblock/495/495a35987364fb9db57a216fd95e2a3a.jpg.webp)
Фото: ФК Минай
Генеральний менеджер Миная Мирослав Небесник висловився про результати голосування представників клубів УПЛ, за підсумками якого закарпатський клуб має замінити Дніпро-1 в елітному дивізіоні.
«Поки що це неофіційна інформація, потрібно, щоб рішення затвердив Виконком УАФ. Якщо більшість клубів вважають цей варіант справедливим та логічним, то ми не маємо аргументів, щоб з цим не погодитися. Але зауважу, що Минай поважає позицію всіх клубів, кожна має право на життя.Готові виконувати будь-яке рішення, яке ухвалить Виконком УАФ», – сказав Небесник.
Минай минулого сезону посів 15-те місце в УПЛ і безпосередньо вилетів до Першої ліги.
На місце Дніпра-1, який знявся з чемпіонату України, також претендували Металіст 1925 року (16 місце в УПЛ), Лівий берег (третє місце у Першій лізі), Епіцентр (четверте місце у Першій лізі).
Коментарі 0