У України хороша статистика матчів зі Швецією

У чотирьох матчах було лише одна поразка
24 червня 2021р. 08:31
Андрій Шевченко після гола Швеції на Євро-2012 / Фото: UEFA

Збірна України в 1/8 фіналу чемпіонату Європи-2020 зіграє свій п'ятий матч в історії проти Швеції.

Перша зустріч команд була 1 червня 2008 року. У товариському матчі українці в гостях виграли 1: 0 завдяки голу Сергія Назаренко на 82-й хвилині. Цікаво, що з нинішнього складу України тоді грав лише Андрій Пятов.

Потім в 2011-му команди провели два матчі. Спочатку 9 лютого на товариському турнірі на Кіпрі гра завершилася 1: 1 в основний час, а по пенальті синьо-жовті виграли 5: 4. В основний час на 20й хвилині з 11 метрів забив Марко Девіч. Для натуралізованого серба це був перший гол у збірній.

10 серпня Україна в Харкові приймала Швецію і поступилася 0: 1.

Найзнаменитішим протистоянням України і Швеції став четвертий матч команд. У Києві в рамках Євро-2012 синьо-жовті завдяки двом голам Андрія Шевченка перемогли шведів з рахунком 2: 1.

Відзначимо, що п'ятий матч України і Швеції відбудеться 29 червня в Глазго.