В збірній України незадоволені своєю грою перед стартом на Олімпійських іграх-2024
![<i>Олег Федор В збірній України незадоволені своєю грою перед стартом на Олімпійських іграх-2024](/upload/iblock/a65/a6552f23475b5a00aa771f7cd8b7ae67.jpg.webp)
Півзахисник олімпійської збірної України Олег Федор поділився негативними враженнями від заключного контрольного матчу перед стартом на Іграх-2024 у Парижі проти Парагваю (2:2).
– Дуже приємно забити. Незадоволені не тільки результатом, але й грою. Вважаю, що нас пробачили у багатьох моментах. Парагвай мав ще можливості, щоб забивати. Тому, можливо, нам навіть пощастило.
– Коли почався збір, ти був травмований. Чи вдалося зараз повністю відновитися?
– Так, вдалося. Завдяки якісній роботі медичного штабі збірної, а також завдяки реабілітологу. Коли займався індивідуально, то відчував голод до повернення до загальної групи.
– Наскільки корисні такі ігри в плані підготовки?
– Дуже важливі для напрацювання свого малюнку гри, для розуміння й відчуття партнерів. Також це допомагає відчути свій рівень у порівнянні з командами, які також будуть виступати на Олімпіаді.
Раніше думкою щодо гри поділився вінгер олімпійської збірної України Максим Хлань.
Коментарі 0