Вчора 4
Сьогодні 4

UA Steel без номінального голкіпера зі знущальницьким рахунком вилетіла з Kings World Cup

Травма Пятова стала фатальною для української медіа-команди
01 червня 05:30
Фото - UA Steel

У другому раунді Kings League Cup японська Murash FC розгромила українську UA Steel.

Перед матчем із табору вітчизняної команди надійшла шокуюча новина про перелом ребра голкіпера Андрія Пятова. У ворота довелося стати номінально польовому Валерію Федорчуку.

Японці швидко відкрили рахунок, проте відразу м'яч влетів у їхні ворота після прострілу / удару Євгена Коноплянки. Рівний рахунок протримався до другого тайму.

Там уже далася взнаки відсутність досвіду гри у воротах Федорчука. Спочатку президент Михайло Лебіга не реалізував президентський пенальті, а згодом номінальний хавбек, здавалося б, зробив фантастичний сейв при пенальті у виконанні президента японського колективу. Проте перегляд VAR констатував переступ лінії воріт. Повторний удар імпровізований воротар уже не відбив.

UA Steel знову не реалізувала пенальті. Гол Жуніора Мораєса рахувався би за три, проте форвард пробив трохи вище поперечини. А помилка Федорчука на виході принесла японцям перевагу вже у два м'ячі.

В останні дві хвилини українці мали шанс відігратися за допомогою голу за два. Проте команда продовжила відверто тринькати моменти. Федорчук та компанія пішли ва-банк та отримали, що називається, «повну торбу» по порожніх воротах. У підсумку 1:9, друга поразка та виліт з турніру в Мексиці.