УЄФА опублікував заявку Динамо на матчі Ліги чемпіонів з Партизаном
![УЄФА опублікував заявку Динамо на матчі Ліги чемпіонів з Партизаном](/upload/resize_cache/iblock/3df/916_537_2/3dfeb3e9333cd880cfcf58dc5626fac5.jpg.webp)
Прес-служба УЄФА опублікувала заявку Динамо на поєдинки другого кваліфікаційного раунду Ліга чемпіонів проти Партизана.
Воротарі: Георгій Бущан, Валентин Моргун, Руслан Нещерет.
Захисники: Крістіан Біловар, Костянтин Вівчаренко, Владислав Дубінчак, Денис Попов, Олександр Караваєв, Тарас Михавко, Браян Себальос, Олександр Тимчик.
Півзахисники: Олександр Андрієвський, Володимир Бражко, Віталій Буяльський, Самба Діалло, Владислав Кабаєв, Джастін Лонвейк, Олександр Пихальонок, Микола Шапаренко, Володимир Шепелєв, Андрій Ярмоленко.
Нападники: Владислав Ванат, Матвій Пономаренко, Владислав Супряга.
Поза списком із гравців першої команди опинилися Назар Волошин, Максим Дячук, Валентин Рубчинський та Максим Брагару. Останні двоє перебувають у розташуванні олімпійської збірної України.
Зазначимо, що матчі Динамо проти Партизана відбудуться 23 та 31 липня.
Коментарі 0