Вчора 2
Сьогодні 2

Україна не змогла утримати перемогу в матчі з Боснією і Герцеговиною

Шанси команди Петракова на вихід на ЧС-2022 зменшилися

У матчі відбору на ЧС-2022 збірна України у Львові приймала Боснію і Герцеговину.

З перших хвилин боснійці віддали м'яч нашій команді, вибравши гру другим номером. Україна почала активно і забила швидкий м'яч - Ярмоленко відгукнувся на пас Циганкова і вколоти м'яч у ворота суперника. Це вже 44-й гол для Ярмоленко за національну команду, до рекорду Шевченко залишилося 4 м'ячі.

У першому таймі як Україна могла забити другий, так і Боснія - зрівняти рахунок, але перша половина зустрічі завершилася з мінімальним рахунком на користь господарів.

У другому таймі Боснія притиснула нашу команду і все ж зуміла забити на 77-й хвилині після безлічі моментів - Ахмедходжіч пробив точно в кут.

Збірна України залишилася на 2-му місці в своїй групі, Маючи в активі 9 очок. У Боснії - 7, у Фінляндії - 8, але у наших суперників є матч в запасі.