Офіційний сайт:

Деталі турніру

Україна поступилася Албанії у стартовому матчі Ліги націй

Команда Реброва забила першою, але дозволила гостям зробити камбек
У матчі першого туру Ліги націй у групі B1 Україна у чеській столиці Празі приймала Албанію.

Все розвивалося чудово для України, на початку другого тайму Юхим Конопля різаним ударом влучив у ворота Стракоші на 49-й хвилині.

Проте дуже швидко албанці відігралися – на 54-й хвилині після подачі кутового у штрафному майданчику українців найспритнішим виявився Ардіан Ісмайлі.

Долю зустрічі вирішив гол Ясіра Асані на 66 хвилині після якісної комбінації Албанії – 2:1.

Україна у наступному матчі у групі за три дні, 10 вересня, зіграє проти Чехії.