Офіційний сайт:

Деталі турніру

Україна програла Чехії в другому турі Ліги націй

Синьо-жовті опинилися на дні групи B1
В матчі другого туру Ліги націй в групі B1 Україна у чеській столиці Празі грала на виїзді з Чехією.

Рахунок у матчі після помилки Шапаренка відкрив Павел Шульц, це сталося на 21-й хвилині.

Ближче до кінця тайму на 37-й хвилині Микола Шапаренко подав на Владислава Ваната, і форвард Динамо головою зрівняв рахунок. Це був його дебютний гол за національну команду.

В компенсований арбітром до першого тайму час Павел Шульц забив ще один гол з меж штрафного майданчика – 2:1.

Наприкінці другого тайму м'яч влучив у руку Матвієнка і чехи отримали право на пробиття пенальті. Томаш Соучек чітко реалізував цей шанс на 80-й хвилині.

Георгій Судаков відіграв цей гол ударом головою за чотири хвилини, проте цього не вистачило синьо-жовтим навіть для нічиєї.

Україна з 0 очок посідає останнє місце у Групі В1.