Вчора 4
Сьогодні 4

Український хавбек забив м'яч та оформив асист за європейську команду

Молодий футболіст провів чудовий матч

Лехія обіграла Віслу з Плоцька у домашньому поєдинку 20-го туру другої польської ліги, який відбувся у Гданську у суботу, 17 лютого (3:1).

У стартовому складі господарів вийшли троє українців – голкіпер Богдан Сарнавський і хабеки Максим Хлань і Іван Желізко.

На 15 хвилині зустрічі Хлань віддав результативну передачу на словацького форварда Томаша Бобчека, який відкрив рахунок. Через 15 хвилин Максим забив сам та подвоїв перевагу своєї команди.

21-річний Хлань перейшов до Лехії у вересні з луганської Зорі у статусі вільного агента, провів у поточному сезоні 13 матчів, забив два голи та зробив дві результативні передачі.

Лехія зіграла 20 поєдинків, набрала 35 очок і посідає третє місце у турнірній таблиці другої польської ліги.