Умовляти родичів прибути до України довелося навіть не легіонеру Кривбаса
![<i>Олександр Драмбаєв Умовляти родичів прибути до України довелося навіть не легіонеру Кривбаса](/upload/iblock/f16/f1694eedf1d1e26e29221a14a4431ea8.jpg.webp)
Захисник Олександр Драмбаєв розкрив подробиці свого переходу до Кривбасу та повернення до України.
Зателефонував мій агент та розповів про інтерес з боку «Кривбасу». Я не був вдома, в Україні, дуже довго - більше 2,5 років. Тому задля переходу до «Кривбасу» найважчим було вмовити повернутись батьків та дружину.Батьки були на матчі «Кривбас» - «Минай», де ознайомились з чудовими умовами Клубу. Після цього усі разом вирішили, що так буде краще для мене та для моєї професійної карʼєри.
Дуже щасливий, що став гравцем «Кривбасу». Насамперед радий, що підписав з червоно-білими повноцінний контракт.
По-перше, тут сильний тренер. Коли я займався в Академії в Запоріжжі, то ми з хлопцями постійно бачили Вернидуба, який на той час тренував «Зорю». Всім молодим футболстам дуже хотілось попрацювати з ним. Також у «Кривбасу» амбітні цілі, тому я тут.
Хотів взяти 55-й номер, але він був зайнятий. Я народився 21 квітня в 55 хвилин та ще й у 55 палаті. Також по життю мене часто супроводжувала цифра 55. Чому 15? Головне, щоб у номері була пʼятірка, тому 15.
Раніше Кривбас впевнено переграв Динамо (2:0).
Коментарі 0