Вчора 6
Сьогодні 21
Розгорнути Згорнути

Ван Леувен – про поразку від Полтави: «Деякі рішення арбітра були досить дискусійними»

Металіст 1925 зазнав невдачі у грі з лідером Групи Б
Головний тренер Металіста 1925 Патрік ван Леувен прокоментував поразку своєї команди від Полтави (0:1) у восьмому турі Першої ліги ПФЛ.

Важко щось сказати. Ми розпочали гру дуже повільно, віддали ініціативу супернику. Лише після двадцятої хвилини почали активніше працювати з м'ячем та використовувати фланги.

Був момент у Юрченка і незарахований гол Чурка. Я так і не зрозумів, яке порушення там побачили. Полтава теж увімкнулася під кінець тайму і забила.

У другій половині ми більше контролювали м'яч. Були дискусійні моменти, чи не було пенальті в епізоді із Сидоровим. З'явилися помилки від суддів.

Наприкінці ми намагалися створити тиск на ворота суперника, але не все виходило у завершальній стадії. Ми випустили Бугая як другого нападника, хотіли використати швидкі фланги, але ризикували, оскільки суперник міг упіймати нас на контратаці.

Десь ми довго ухвалювали рішення — пробити або віддати пас. Не змогли забити, хоча, повторюся, деякі рішення арбітра були досить дискусійними, як на мене.