Сьогодні 4
Розгорнути Згорнути

Ван Леувен висловився про розгромну поразку Металіста 1925 в Кубку України

Невдалий дебют нідерландця

Головний тренер Металіста 1925 Патрік Ван Леувен прокоментував матч третього попереднього раунду Кубку України проти Вереса (0:4). Ця гра стала першою на чолі харків'ян для нідерландського фахівця.

«Я хотів би почати краще, але у нас було всього два дні з командою. Ми намагалися пояснити нашу структуру гри, розуміли, що буде тяжкий матч. Тому що важко швидко перейти на іншу модель побудови гри, очевидно, будуть помилки. Звичайно, я не очікував, що вже до десятої хвилини ми поступатимемося з різницею у два м'ячі.

У перерві я говорив гравцям, що ви створили кілька випадків, будуть моменти і в другому таймі, не турбуйтеся, грайте спокійно, і ми зможемо змінити рахунок. Почали непогано, створили кілька моментів, а суперники і моменти мали не так багато, але майже всі вони зуміли використати. Проте третій гол усе вирішив. Плюс видно, що гравцям важко у фізичному плані. У нас зараз буде пауза, буде час плідно попрацювати та підійти готовими до наступної гри чемпіонату», – цитує ван Леувена клубна прес-служба.

На даний момент Металіст 1925 займає восьме місце у турнірній таблиці Першої ліги групи Б, набравши одне очко у двох матчах.