Вацко: « Луческу поки знайомить Шкуріна зі своїми вимогами »
![<i>Віктор Вацко Вацко: « Луческу поки знайомить Шкуріна зі своїми вимогами »](/upload/iblock/a3e/a3ea1cf58c1691851a9d0347676684a6.jpg.webp)
відомий коментатор Віктор Вацко висловився в ефірі програми « Великий футбол » щодо матчу першого туру групового етапу Ліги чемпіонів між « Динамо » і « Бенфікою » ( 0: 0 ). Також була дана оцінка діям форварда Іллі Шкуріна в даній зустрічі.
« Динамо » на папері найслабша команда в групі, в Transfermarkt також найслабша, але одна справа на папері, а інше – на футбольному полі, якщо правильно вибудувати гру. Ми побачили, що у Луческу був план, видно було, що нічия Динамо влаштовує по грі. Дуже важливо « Динамо » було не програти перший матч, тому що поразка – це дійсно було б фіаско « братан ».Завдання мінімум в цьому матчі для « Динамо » було не програти – вони це завдання виконали, але була і завдання максимум, яку вони також виконали б, якби не VAR. « Динамо » не дало « Бенфіке » зіграти на максимум, « Динамо » нейтралізувало сильні сторони « Бенфіки ». Результат в першому матчі ніколи нічого не гарантує в другому матчі.
В « Динамо » дуже багато « тонких » кадрових місць. Ми побачили, що в цьому матчі центр захисту – молоді хлопці, впоралися. Шкуріна Луческу поки потихеньку « вливає » в гру і знайомить з цими вимогами. Шкурин не грав ніколи на такому рівні, якби він зараз дав феєрію гольову або не гольову – це було б дивно.
Психологія буде зовсім інша у матчі-відповіді. Там вже буде зрозумілий розклад, зрозуміло кому що потрібно, кого що влаштовує, зараз це тільки перша гра, як дуже часто практика показує – перший матч починають команди акуратно, починають, особливо якщо ти аутсайдер – головне не програти, а там, якщо посміхнеться фортуна, то окуляри прідут.
Раніше захисник « Динамо » Віталій Міколенко розкрив, про що говорив з форвардом « Бенфікі » Романом Яремчуком після матчу.