Вчора 3
Сьогодні 3
Завтра 3
Розгорнути Згорнути

Важливі ігри для українських легіонерів і топ-матч УПЛ: представляємо головні поєдинки вихідних

Нас чекає кілька цікавих зустрічей

Робочий тиждень добіг кінця, прийшли чергові вихідні, а значить і багато цікавого футболу. Представляємо вашій увазі головні поєдинки цього вік-енду.

Субота: матчі українців в АПЛ і центральний поєдинок туру в чемпіонаті України

15:00 «Зоря» - «Дніпро-1»

У 21 турі УПЛ ми побачимо битву другої і третьої команд турнірної таблиці. «Дніпру-1» потрібно знову скорочувати до мінімуму відставання від «Шахтаря», а «Зоря» в разі перемоги наблизиться до команди Олександра Кучера на відстань всього двох очок. Крім того, в спину «чорно-білим» дихає київське «Динамо», Яке готове скористатися будь-якою осічкою конкурента і знову увірватися в топ-3. Одним словом, матч обіцяє бути дуже цікавим.

17:00 «Евертон» - «Фулхем»

«Евертон» Віталія Миколенка продовжує боротися за виживання в АПЛ. Незважаючи на безнадійну поразку від «Манчестер Юнайтед» в минулому турі (0:2) за його підсумками «іриски» все ж не опустилися в зону вильоту. Але цього разу так може не пощастити, тому в поєдинку з «Фулхемом» точно потрібно набирати очки. Що стосується Миколенка, то його шанси вийти на цю гру в стартовому складі будуть куди вищими, ніж в попередніх кількох турах, адже його конкурент Бен Годфрі, який витіснив українця з основи, повністю провалив останній матч проти «МЮ» і був замінений вже в перерві.

17:00 «Тоттенхем» - «Борнмут»

«Борнмут» Іллі Забарного теж веде боротьбу за виживання, і поки робить це навіть успішніше своїх конкурентів з Ліверпуля. Мінімальна перемога над «лестером» (1:0) в матчі минулого туру дозволила команді піднятися на 15 місце в турнірній таблиці. Однак сам Забарний особливого ставлення до успіхів своєї команди поки не має, адже в цьому сезоні він відіграв в АПЛ лише 6 хвилин. Чи отримає український захисник якесь ігрове час в поєдинку з лондонським «Тоттенхемом»?

17:00 «Челсі» - «Брайтон»

Лондонський «Челсі» проводить цей матч між двома чвертьфінальними поєдинками Ліги чемпіонів проти «реала». Не знаю, наскільки самі «сині» вірять в можливість відігратися після поразки 0:2, але така різниця в рахунку - точно ще не вирок. Тому в поєдинку чемпіонату Лемпард цілком може вирішити поберегти гравців основи. Можливо хоча б при таких обставинах ми побачимо на поле українського вінгера «аристократів» Михайла Мудрика, який в двох іграх під керівництвом нового наставника ще не відіграв жодної хвилини?

Неділя: шанс для реабілітації Зінченка і «Арсенала»

14:00 «Шахтар» - «Львів»

Перенесений матч 6 туру проти «Львова», який відбувся в минулий середу, вийшов для «Шахтаря»дуже непростим. Підопічні Йовічевіча добули вольову перемогу (2:1) лише на останніх секундах компенсованого часу завдяки голу молодого нападника Кевіна Келсі. Чи зможе остання команда чемпіонату ще раз дати бій лідеру турнірної таблиці?

15:00 «Жирона» - «Ельче»

«Жирона» Віктора Циганкова вже практично убезпечила себе від вильоту з Ла Ліги, відірвавшись від небезпечної зони на 8 очок. Жирну точку в цьому питанні можна поставити в грі з останньою командою чемпіонату - «Ельче», який в цьому сезоні виконує роль хлопчиків для биття. Також в цій грі хотілося б побачити результативну дію від самого Циганкова, який в останніх двох матчах своєї команди трохи притих в цьому плані.

16:00 «Вест Хем» - «Арсенал»

Після втрати очок в поєдинку минулого туру проти «Ліверпуля» (2:2) у «Арсенала» Олександра Зінченка більше немає права на помилку, якщо вони хочуть стати чемпіонами. Будь-яка осічка може коштувати команді Артети золотих медалей, так що тепер їм належить грати під божевільним тиском. впораються «каноніри»з цим тиском в матчі проти «Вест Хема» - дізнаємося вже зовсім скоро.

21:45 «Марсель» - «Труа»

В останніх поєдинках чемпіонату Франції «Марсель» Руслана Маліновського трохи забуксував. Після трьох нічиїх в останніх чотирьох матчах команда опустилася на 3 місце і відпустила «Ланс» на два очка. Турнірної дистанції для того, щоб відіграти це відставання і повернуться на другу позицію Ліги 1, яка дозволить вийти в ЛЧ безпосередньо, залишилося не так багато, так що гравцям марсельського клубу потрібно бути максимально сконцентрованими.