Вчора 4
Сьогодні 4

Вегхорст – про свій переможний гол: «Сказав, що за 20 хвилин до кінця буде нічия, а потім я заб'ю»

Нападник збірної Нідерландів вірив, що стане героєм матчу
16 червня 20:16

Нападник збірної Нідерландів Ваут Вегхорст, став автором переможного гола у матчі проти Польщі (2:1), поділився своїми враженнями про старт команди на Євро-2024.

«Ми домінували у першому таймі та були найкращою командою. Ми створили шість чи сім дуже, дуже добрих моментів. Але ми маємо бути більш ефективними. Тоді ви зможете полегшити собі завдання, але ми цього не зробили.

Я мав передчуття. Я сказав своїй дівчині сьогодні вранці, бо вона сумнівалася, чи прийде на гру. Я сказав, що за 20 хвилин до кінця буде нічия, а потім я вийду та заб'ю. Іноді просто відчуваєш це. Я дуже щасливий і гордий,» сказав Вегхорст.

Зазначимо, що Ваут вийшов на 81-й хвилині та забив на 83-й. 21 червня збірна Нідерландів зіграє проти команди Франції.