Вчора 2
Сьогодні 2
Розгорнути Згорнути

Вегорст: « Це був захоплюючий матч, і ми в підсумку здобули заслужену перемогу »

Ваут зазначив, що його команда погано грала лише п'ять хвилин
14 червня 2021р. 08:30
Ваут Вегорст / Фото: UEFA

Нападаючий збірної Нідерландів ваут Вегорст висловився про важку перемогу над командою України ( 3: 2 ). Слова гравця призводить портал UEFA.

« Це був захоплюючий матч, і ми в підсумку здобули заслужену перемогу. На мій погляд, ми грали дуже добре протягом великих відрізків гри. За винятком, зрозуміло, тих божевільних п'яти хвилин, коли ми двічі пропустили.

Можливо, ми діяли занадто пасивно, коли суперник забив перший гол, і дали вільно вдарити головою після подачі зі штрафного при їх другому голі. Такі речі робити не можна. Але врешті-решт ми зуміли виграти, а це головне.

У першому таймі у мене було дуже мало простору, але потрібно було просто продовжувати грати і чекати свого часу, який не забарився статися. Коли настав момент, я зробив те, що було потрібно. Тому я щасливий ».

Нагадаємо, раніше Андрій Шевченко розповів, що Україна добре себе проявила з Нідерландами.