Завтра 13
Розгорнути Згорнути

Верес не зміг обіграти аутсайдера чемпіонату Словаччини

Команди зіграли у нічию

У другому матчі зимового тренувального збору у Туреччині Верес зіграв у нічию з аутсайдером найвищого дивізіону чемпіонату Словаччини - Віон із Злате Моравце.

У першому таймі Євген Паст вступив у гру лише кілька разів. Владислав Шарай подав м'яч із кута поля, і Микола Гайдучик невдало направив його у ближній кут. Потім ВіОн врятував свої ворота завдяки віддзеркаленням воротаря. Контратака рівнян завершилася передачею від Андрія Кухарука, знижкою від Миколи Гайдучика та ударом Станіслава Шарая під поперечину.

Після перерви Марко Мрвальович невдало пробив. Наприкінці гри словацькі футболісти атакували більше, але також не змогли відзначитись.

Віон - Верес - 0:0