Ліга конференцій UEFA
Офіційний сайт:

Деталі турніру

Вернидуб: «Кривбас пропустив перший гол від Бетіса і трохи розсипався»

Головний тренер криворізького клубу пояснив нищівну поразку від іспанського клубу
Юрій Вернидуб / Фото - ФК Кривбас

Головний тренер Кривбасу Юрій Вернидуб прокоментував поразку в матчі-відповіді раунду плей-оф кваліфікації Ліги конференцій проти Бетіса (0:3). Слова фахівця передає пресслужба клубу.

Вітаю Бетис з перемогою та виходом до групового етапу Ліги Конференцій. Дуже потужна та непогана команда, має у складі чимало швидких футболістів.

Хоча, якщо взяти гру в цілому, то ми нічим не поступались супернику в перші 40 хвилин. Пропустили перший гол, після чого трішки розсипались.

Потім пропустили другий і третій мʼячі за декілька хвилин. Для нас це був удар. Поспілкувались з командою в роздягальні, зробили деякі заміни. Другий тайм зіграли 0:0, перший – програли 0:3. Тому багато коментувати не хочеться.

Нагадаємо, Бетис потрапив до топ-6 Ліги конференцій під час жеребкування.