Кривбас - Вікторія 1:2. Непогана гра з поганим результатом
Вернидуб – після 1:2 із Вікторією: «Нічого поганого сказати не можу»
Тренер Кривбасу позитивно оцінив гру своєї команди, незважаючи на шокуючу поразку
09 серпня 21:33
![<i>Юрій Вернидуб Вернидуб – після 1:2 із Вікторією: «Нічого поганого сказати не можу»](/upload/iblock/fea/feac2a7f86c48a5aa64746a64a30b443.jpg.webp)
Юрій Вернидуб / Фото - ФК Кривбас
Головний тренер Кривбасу Юрій Вернидуб в ефірі УПЛ ТБ позитивно оцінив гру своїх підопічних, незважаючи на поразку в першому матчі третього раунду кваліфікації Ліги Європи проти Вікторії Пльзень (1:2).
Хлопці, в принципі, молодці. По грі я не можу нічого поганого сказати, тому що непогано виглядали. Так, Вікторія – це боєць, який вже багато років грає у європейських кубках, а ми тільки вперше. Але я скажу, що за грою ми нічим не відрізнялись від них.Єдине – може, цей провал у другій половині, хвилин 15, коли пропустили цей зовсім непотрібний м'яч. Кидали аут… На мій погляд, там було порушення, але рефері його не побачив. Непоганий м'яч забив гравець Вікторії, у дев'ятку потрапив.
Потім нам не пощастило, що наш центральний захисник послизнувся, і вийшов другий гол. Але потім хлопці взяли себе у руки, непогано грали. Були моменти, могли також забивати. Але це футбол.
Коментарі 0