Сьогодні 4
Розгорнути Згорнути

Вернидуб - після поразки Олександрії: «На все потрібен час»

Наставник Кривбасу навів приклад Динамо
Головний тренер Кривбасу Юрій Вернидуб підбив підсумки матчу 8-го туру УПЛ проти Олександрії (0:1). Слова коуча наводить прес-служба клубу.

«Непогана гра та повна перевага з нашого боку. Єдине, що ми не зробили –, не забили. Порівняно з грою проти Ворскли моментів було достатньо. Тільки Соса мала 4 стовідсоткові можливості. Пропустили гол у компенсований час до першого тайму. Після перерви почали знову грати у футбол, створювати моменти, але м'яч не йшов у ворота. Ми не заслуговували на поразку

В нас змінився склад. Прийшли новачки, їм треба звикнути до нашої гри. Пішли кілька ключових виконавців. Так, є молоді хлопці з U-19. Є три-чотири молоді гравці, які можуть вирости у хороших футболістів. Але на все потрібен час. Не все так просто. Всім важко. Чи бачили, як зіграло Динамо в єврокубках? Їм також важко: переїзди, мало часу на відновлення, м'язи не витримують навантаження», - сказав Вернидуб.

У наступному турі Кривбас зіграє проти Динамо (6 жовтня).