Вольова перемога Вікторії Пльзень над Кривбасом. Відеоогляд матчу
Вернидуб - після програшу Вікторії: «Крові ми ще поп'ємо»
Кривбас упустив перемогу на євроарені
09 серпня 08:09
![Вернидуб - після програшу Вікторії: «Крові ми ще поп'ємо»](/upload/iblock/b93/b93cf0c8ec5669b69819f125d7be4d93.jpg.webp)
«Той результат, який ми сьогодні отримали, нас не задовольняє. За грою: виглядали непогано, протистояли гарному супернику, який регулярно грає у єврокубках. У першому таймі грали непогано: забили добрий гол.
До перерви та моментів біля наших воріт я не пам'ятаю, а ось у другому перші 15 хвилин нас підвели. Непоганий м'яч забив 16-річний гравець "Вікторії", але хочу сказати, що до цього, на мій погляд, там був фол на Твердохлібі. Рефері не побачив цього, тож там його не було.
Другий гол - ми на нього зовсім не чекали. Послизнувся наш центральний захисник - вони провели швидку атаку та забили знову. Після цього Кривбас знову почав грати у футбол. І були класні моменти - поперечина, вихід віч-на-віч. Але ми цим не скористалися. Маємо 1:2.
Але ми програли лише перший матч. У Пльзені на нас чекає бій. Знаю свою команду, своїх хлопців - крові ми ще поп'ємо, здаватися просто так точно не будемо. Шанси, на мою думку, все одно 50 на 50, а там час покаже» - сказав Вернідуб.
Огляд матчу Кривбас - Вікторія.
Коментарі 0