Завтра 12

Вернидуб – про 2:1 із Вересом: «Було непросто грати з Інгульцем Лавриненка»

Фахівець зазначив, що йому завжди подобалися команди колеги по цеху
Юрій Вернидуб / Фото - ФК Кривбас

Головний тренер Кривбасу Юрій Вернидуб поділився враженнями від матчу сьомого туру проти Вереса (2:1). Слова фахівця передає прес-служба рівнян.

Ми домовлялися грати агресивно з перших хвилин. Але потім чомусь хлопці знизили темп, почали грати обережно. Зрештою, це призвело до тогго, що ми, почали пропускати контрвипади суперника. І, як підсумок, пропустили гол.

Але мені сподобався другий тайм у нашому виконанні. Ми тиснули, атакували і зрештою закономірно забили переможний м'яч.

Мені завжди подобалися команди Сергія Лавриненка. Непросто було грати з його Інгульцем. Зоря під моїм керівництвом свого часу в півфіналі Кубку України йому поступилася. Верес - теж дуже непогана команда, з хорошим переходом з оборони в атаку. Мені імпонує такий футбол.

В нас були помилки, звісно хотілося б зіграти ще краще. Але я радий, що ми проявили характер і довели справу до логічного завершення.

Раніше 18-річний нападник Кривбасу перейшов до Оболоні.