Лідер Кривбасу з оптимізмом дивиться на матч-відповідь з Вікторією після першої гри
Вернидуб – про Вікторію: «Якби я не вірив, я не був би тренером»
Кополовець ставить лайк!
18:22
![<i>Юрій Вернидуб Вернидуб – про Вікторію: «Якби я не вірив, я не був би тренером»](/upload/iblock/0e0/0e07812611ddccb1c470f8e69eb023c3.jpg.webp)
Юрій Вернидуб / Фото - ФК Кривбас
Головний тренер Кривбасу Юрій Вернидуб висловився про те, що команді потрібно відіграватися у матчі-відповіді третього раунду кваліфікації Ліги Європи проти Вікторії Пльзень. Слова фахівця передає пресслужба клубу.
Дуже приємно знаходитись в місті Пльзень, в Чехії. Ми приїхали на гру-відповідь з гарним настроєм. Сподіваємось на свої сильні сторони. Налаштовані здобути тут перемогу та пройти до наступного раунду.Якби я в це не вірив, то не був би тренером. Віра повинна бути завжди. Моє завдання як головного тренера - донести це налаштування до кожного з моїх хлопців. Вони повинні також вірити у перемогу, вийти завтра та досягнути потрібного нам результату. Поразка від Карпат - це чемпіонат України, не більше, а зараз Ліга Європи.
За грою можна буде стежити вже сьогодні, 15 серпня, на нашому сайті. Онлайн трансляція матчу Вікторія – Кривбас. Початок – о 20.00.
Коментарі 0