У плейоф кваліфікації Ліги конференцій Кривбас зустрінеться з Бетісом
Вернидуб відреагував на виліт Кривбасу з Ліги Європи
Криворізька команда продовжить єврокубковий сезон у Лізі конференцій
15 серпня 23:34
![Вернидуб відреагував на виліт Кривбасу з Ліги Європи](/upload/resize_cache/iblock/497/916_537_2/49781a0a2f5e0d93d3730b1b524f9f46.jpg.webp)
Фото: ФК Кривбас
Головний тренер Кривбасу Юрій Вернидуб прокоментував матч-відповідь третього раунду кваліфікації Ліга Європи з чеською Вікторією (0:1).
«Ми дві гри програли, і вдома 1:2, і тут 0:1. Трохи сумно, але я маю визнати, що команда Вікторія справді хороша, міцна команда, яка має непоганий європейський досвід. Ми тільки починаємо цей шлях, але, я думаю, нам трохи важче було.Ми не сильно поступалися цьому супернику. Єдине, ті помилки у першій грі, два м'ячі... Тут також у першому таймі непогана гра, знову рівна гра: вони мали моменти, ми мали моменти. Та й другий тайм рівний. Грали дві рівні команди, єдине, що Вікторії пощастило, а нам ні. Треба з цим змиритися, набиратися досвіду та рухатися далі», – сказав Вернідуб в ефірі УПЛ ТБ.
Далі Кривбас гратиме у плей-офф за вихід в Лігу конференцій. Там на підопічних на Вернідуба чекає іспанська Бетіс. Матчі відбудуться 22 та 29 серпня.
Коментарі 0