Вчора 4
Сьогодні 4

Віда залишив «Динамо» без Ліги чемпіонів. АЕК в доданий час забив два м'ячі

Михайліченко міг стати антигероєм для Загреба

АЕК у матчі-відповіді 3 кваліфкікаціонного раунду Ліги чемпіонів проти «Динамо Загреб» відстояв перевагу, отримане після гри в Загребі (2:1).

У Афінах хорвати, які вважалися аутсайдерами, до 90-ї хвилини вели у два м'ячі, але в доданий час до другого тайму все змінилося на користь господарів.

На 90+2 хвилині Араухо врятував АЕК від поразки в основний час, а на 90+10 господарі заробили право на пенальті, де головним героєм епізоду став добре нам знайомий Домагой Віда.

Екс-динамівець Загреба та Києва своїм голом зробив рахунок 2:2, який виводить греків у вирішальний раунд кваліфікації ЛЧ.

У складі «Динамо Загреб» весь матч провів український захисник Богдан Михайліченко, який завдяки втручанню VAR зміг уникнути другого попередження і дограти матч у Греції.