Вчора 4
Сьогодні 4

Відома оцінка Мудрика за матч із Ньюкаслом

Челсі вийшов у півфінал Кубка ліги Англії, перегравши «сорок» у серії пенальті

19 грудня відбувся матч 1/4 фіналу Кубка англійської ліги між Челсі та Ньюкаслом. Наприкінці основного часу рахунок був 1:1 і в серії післяматчевих пенальті Челсі здобув перемогу з рахунком 4:2.

Український вінгер синіх Михайло Мудрик почав гру на лаві запасних і вийшов на поле на 78-й хвилині, змінивши Рахіма Стерлінга. Саме Мудрик зумів зрівняти рахунок на 90+2 хвилині, рятуючи «пенсіонерів».

У серії пенальті Мудрик точно реалізував свій удар із точки, забивши четвертий 11-метровий м'яч за Челсі.

Після закінчення матчу статистичний портал WhoScored надав Михайлу оцінку 7.1 бала. Цей результат став другим найкращим серед усіх гравців, які брали участь у грі, та зрівнявся з Емілем Крафтом.

Найкращим гравцем визнано Конора Галлахера (7.9), який на початку зустрічі вразив перекладину ударом.