Сьогодні 0

Відомі оцінки Довбика і Циганкова за переможний матч Жирони

Каталонці вийшли на перше місце в Ла Лізі
28 жовтня 2023р. 11:52

27 жовтня відбувся матч 11 туру Ла Ліги між Жироною і Сельтою. Гра завершилася з рахунком 1: 0 на користь каталонців. Єдиним голом на 90+1 хвилині відзначився венесуелець Янхель Еррера.

Український форвард господарів Артем Довбик вийшов в стартовому складі команди і провів на поле 67 хвилин, після чого був замінений на Крістіана Стуані. Українець Віктор Циганков з'явився в грі на 79 хвилині, замінивши Арно Мартінеса.

Після завершення поєдинку статистичний портал WhoScored поставив оцінки футболістам. Довбик отримав 6.1 балів, а Циганков – 6.2. Кращим гравцем поєдинку став автор переможного забитого м'яча Еррера (8.2).

Жирона з 28 очками в активі вийшла на перше місце в чемпіонаті Іспанії. Другий Реал має 25 балів, а третя Барселона – 24.