Сьогодні 15
Завтра 4

Відомо, хто став найкращим гравцем матчу Ман Сіті – Копенгаген

Англійський клуб впевнено пройшов до 1/4

6 березня відбувся матч-відповідь 1/8 фіналу Ліги чемпіонів між командами Манчестер Сіті та Копенгаген. Результат гри – перемога Манчестер Сіті з рахунком 3:1, що підтверджує підсумок першої гри, де також перемогу здобули «міщани» з рахунком 3:1.

У складі переможців відзначилися Мануель Аканджі (5-а хвилина), Хуліан Альварес (9-а хвилина) та Ерлінг Холанд (45+3 хвилина). Єдиний гол за гостей забив Мохамед Елюнуссі на 29-й хвилині.

Після завершення матчу технічні спостерігачі УЄФА визнали Мануеля Аканджі найкращим гравцем зустрічі.

«Він відзначився гарним голом та продемонстрував впевнену гру в обороні, здійснивши кілька важливих перехоплень», - прокоментувала гру Аканджі прес-служба УЄФА.

Статистичний портал WhoScored оцінив виступ Аканджі на 7,5 балів. Найкращим гравцем за версією WhoScored став Хуліан Альварес, який набрав 8.7 балів.