Сьогодні 4

Відомий журналіст: «Як можна було сказати, що Динамо нормально грало проти Лаціо?»

Циганик нагадав, що у першому таймі рахунок був уже 3:0 на користь італійців
Фото - ФК Динамо Київ

Відомий футбольний журналіст Ігор Циганик поділився враженнями від гри Динамо у матчі стартового туру Ліги Європи проти Лаціо (0:3).

Як можна було казати, що Динамо грало нормально проти Лаціо після 0:3 у першому таймі. Там уже можна було вимикати телевізор.

Розумію, що справжній вболівальник до останнього вірить у свою команду. Але й команда має вірити у свого вболівальника та давати йому бодай надію. А не розповідати, що ми непогано зіграли за статистикою.

Це маячня. Футбол – це результат. Тому я завжди говоритиму, що люди, які говорять про непогану гру, просто обманюють.

Динамо програло гідному супернику! Лаціо перервав сенсаційне лідерство туринців.

Джерело: FootballHub Сергій Стаднюк