Вчора 4
Сьогодні 3

Вільярреал та Сельта видали справжню виставу з 7 голами та вирішальним м'ячем на 100-й хвилині. Відео

Кожен результативний удар змінював лідера у матчі третього туру іспанської Ла Ліги
Фото - ФК Вільярреал

У третьому турі іспанської Ла Ліги Вільярреал на своєму полі здолав Сельту (4:3). Команди видали божевільні гойдалки.

Гості двічі виходили вперед у першому таймі. Однак після перерви вже «жовта субмарина» захопила лідерство. Стерфельт зрівняв рахунок, але на 10-й компенсованій хвилині Парехо вирвав перемогу одразу після нереалізованого ним пенальті.

До вашої уваги огляд матчу.

Вільярреал набрав сім очко та очолив турнірну таблицю. Проте Барселона (6) має матч у запасі.

Ла Ліга, третій тур

Вільярреал – Сельта 4:3

Голи: Кардона, 26, Баррі, 60, Жаїлсон, 64 (автогол), Парехо, 90+10 – Іглесіас, 12, Мінгеса, 31, Старфельт, 80

Раніше Вільярреал несподівано відібрав очки у Атлетико (2:2).