Сьогодні 4
Розгорнути Згорнути

Вірт: «Десь на класі витримали в грі проти молодої команди»

«Верес» обіграв «Маріуполь»

Головний тренер «Вереса» Юрій Вірт поділився думкою прес-службі клубу про перемогу над «Маріуполем» (2: 0) в 12-му турі УПЛ.

«Дуже важка гра. Найголовніше - це перемога. Перший тайм нам не зовсім вдався. Було багато шлюбу, ми погано працювали з м'ячем. В середині першого тайму мені навіть довелося підвищувати голос, тому що гравці провалювалися. Не було щільної опіки. Недоволений першим таймом. Часто втрачали концентрацію, не все вдавалося. «Маріуполь» це використовував і добре контратакував.

Поговорили в перерві. І я радий, що хлопці вийшли на другий тайм з серйозним настроєм, забили. Це додало нам впевненості. Почали грати від результату. А другий гол - завершив гру. Радий за результат. Для нас зараз на першому місці результат. Потроху стаємо на ноги в українській Прем'єр-лізі.

За грі в обороні - сьогодні ми не зовсім ідеально зіграли. Було багато вільних зон для нападників гостей. Є, над чим працювати. Десь на класі витримали в грі проти молодої команди.

Спасибі всім уболівальникам за підтримку. Через карантину їх все менше на трибунах. Є серйозні підстави говорити, що незабаром повернемося на домашню арену і, повірте, там буде зовсім інша атмосфера і зовсім інша гра ».