Екс-хавбек Зорі пояснив, чому для команди настільки важливі єврокубки
Володимир Микитін – про матч Зорі: «На старті короткострокового турніру дуже важливо не програти»
Спеціаліст вважає, що наступний суперник луганців – ісландський Брейдаблік команді під силу
22 вересня 2023р. 11:33
![Володимир Микитін – про матч Зорі: «На старті короткострокового турніру дуже важливо не програти»](/upload/iblock/fdb/fdb233a93cfd97541e92d2316edaa73f.jpg.webp)
Звичайно, бельгійський клуб був ближчим до перемоги, адже переважав за кількістю створених гольових моментів, але луганцям слід віддати належне за терпіння, за те, що чітко виконували тренерські настанови. Звичайно, хотілося, щоб наші земляки були сміливішими на чужій половині поля, проте своє очко вони заслужили. Втім, думаю, що не засмутилися й футболісти Гента, тому що на старті короткострокового турніру дуже важливо не програти.
Далі 5 жовтня гостьова гра з Брейдабліком. І якщо в Любліні нічия влаштовувала, то в Ісландії треба обов'язково перемагати. Звичайно, якщо хочеться вийти у наступний раунд. Ось чому треба брати на озброєння вже інші тактичні схеми. На мій погляд, Брейдаблік луганчанам, як кажуть, «по зубах», ось тільки б логістичні проблеми не створили Зорі додаткові труднощі.
Коментарі 0