Сьогодні 14
Розгорнути Згорнути

Ворскла вдома виявилася сильнішою за Оболонь

Друга поразка пивоварів у чемпіонаті
Ворскла відсвяткувала мінімальну перемогу над Оболонню у домашньому поєдинку 3 тури УПЛ із рахунком 2:0.

Повітряна тривога кілька разів внесла корективи до матчу. Спочатку матч змістився на півгодини, а в середині тайму команди відправили до укриття.

Після поновлення гри Ворскла вийшла вперед після голу Нестеренка, який першим встиг на добивання. Голкіпер Оболоні Федорівський відбив удар Скляра прямо на ногу футболісту Ворскли, який оформив дебютний гол у цьому чемпіонаті.

Після перерви Оболонь активізувалася і навіть організувала забитий чистий м'яч, проте гол Суханова було скасовано через гру рукою, хоча на повторі було чітко видно, що м'яч спершу зачепив центрбека Ворскли Гучека.

За кілька хвилин захисник гостей Курко привіз гольову атаку на ворота Оболоні, яка завершилася голом Кане. Малієць встановив остаточний результат на табло.