Вчора 12
Сьогодні 6
Завтра 12
Розгорнути Згорнути

Все для Ліги чемпіонів. « Монако » приніс в жертву два тури Ліги 1 і втратив лідера перед матчем з « Шахтарем »

Монегаски знову недорахувалися очок в матчі з аутсайдером минулого сезону
14 серпня 2021р. 16:01
« Монако » набрав тільки одне очко в двох стартових турах / Фото - twitter.com/AS_Monaco

Те, що для « Монако » пріоритетом на старті сезону є Ліга чемпіонів, показали ще матчі проти празької « Спарти ». На обидва матчі Ніко Ковач виставляв основний склад, хоча вже після першого матчу, виграного на виїзді 2: 0, не було сумнівів в проході монегасків в заключний раунд кваліфікації.

У першому турі « Монако », граючи напіврезерву, втратив окуляри в матчі з « Нантом » ( 1: 1 ), який в минулому сезоні зберіг місце в еліті тільки в стикових матчах. На виїзну гру проти « Лор'яна » за кілька днів до матчу проти « Шахтаря », незважаючи на власні запевнення про важливість Ліги 1, Ковач знову виставив експериментальний склад. Гравці основи Головін, Бен Йеддер, фофана і Кайю Енріке залишилися в запасі, а Бадіашіль не відправився на виїзд через травму. На вістрі атаки знову вийшов недавно перейшов з « АЗ Алкмаар » Боаду, А місце в центрі оборони було довірено 21-річному сербу Павловичу.

Навіть в такому складі « Монако » весь перший тайм провів на половині поля суперника, але пішов на перерву, поступаючись в рахунку. В середині першого тайму Ісмаїл Якобс порушив правила у власній штрафний під час однієї з рідкісних атак « Лор'яна », а Терем Моффі чітко реалізував пенальті.

Моффі забив на 31-й хвилині / Фото - twitter.com/FCLorient

Лідери « Монако » дружною компанією з'явилися на полі на 56-й хвилині. Ковач одночасно випустив з лавки Головіна, Бен Йеддера і Кайю Енріке, А ще через десять хвилин – Фабрегаса і Діатта.

Однак весь атакуючий кулак « Монако » до кінця матчу зміг створити тільки один потужний момент: після подачі Голови пробивав Павлович, але воротар « Лорьяна » Нарди витягнув удар захисника.

Коли вже замін не залишалося, Головін отримав травму. Тримаючись за стегно, півзахисник відправився за межі поля для надання допомоги. Немає сумнівів, що якби в розпорядженні Ковача залишалася заміна, то Головін повернувся б на лавку запасних, але грати чверть години в меншості « Монако » теж не міг собі дозволити. Тому, трохи поколдовав над стегном росіянина, медики все ж поставили на ноги гравця, але по його діям було помітно, що біль нікуди не пішла: ривки не давалися зовсім, стандарти були делеговані Фабрегасу, при еом кульгав Головін дуже серйозно, хоча і дограв до кінця матчу.

Після гри стало відомо, що Голови треба буде пройти обстеження, А його участь в першому матчі проти « Шахтаря » знаходиться під питанням.

Що стосується самої гри, то « Монако », незважаючи на явну перевагу за всіма статистичними показниками, так і не зміг зрівняти рахунок. після матчу ковач поскаржився на беззубість в атаці, і він мав рацію – « Лорьян » відзахищався дуже якісно. Набравши всього одне очко в двох матчах проти аутсайдерів минулого сезону Ліги 1, монегаски влаштувалися в нижній частині турнірної таблиці. Однак пріоритети Ковача зрозумілі, і, в разі проходу « Шахтаря », ці невдачі швидко забудуться і простяться. Перший матч протистояння відбудеться вже 17 серпня в князівстві.