Вчора 5
Сьогодні 9

Янг Бойз та Спарта Прага пробилися до Ліги чемпіонів. Галатасарай з Мальме вилетіли до Ліги Європи

Відбулися ще два матчі вирішального раунду кваліфікації ЛЧ
Київське Динамо поступилося за сумою двох матчів Зальцбургу у плей-офф кваліфікації Ліги чемпіонів. Паралельно пройшли ще два матчі-відповіді цієї стадії єврокубку, в яких Янг Бойз і Спарта Прага забезпечили собі місця в основному етапі турніру.

Галатасарай приймав Янг Бойз, прагнучи відіграти один гол у швейцарців. У грі було багато моментів, але голкіпери обох команд зіграли на висоті. На 87-й хвилині Седрік Іттен асистував Алану Віржиньюсу, який перекинув м'яч через голкіпера, встановивши остаточний рахунок 0:1. Після голу Фернандо Муслера, воротар Галатасарая, одержав червону картку за фол проти автора гола. Янг Бойз вийшов в основний етап Ліги чемпіонів, тоді як Галатасарай вирушив до Ліги Європи.

Спарта Прага зустрічалася з Мальме, маючи перевагу після першої гри (2:0). У першому таймі обидві команди отримали можливість пробити пенальті: Велько Бірманчевич схибив, а Андерс Крістіансен також не зміг реалізувати свій шанс. На 80-й хвилині Гараслін реалізував третій пенальті матчу, а невдовзі Альбіон Рахмані забив другий гол, завершивши зустріч із рахунком 2:0.

Таким чином, Янг Бойз та Спарта Прага проходять в основний етап Ліги чемпіонів, а їхні суперники вирушають до Ліги Європи.

Ліга чемпіонів. Раунд плейоф кваліфікації. Матчі у відповідь

Галатасарай (Туреччина) - Янг Бойз (Швейцарія) 0:1 (Віржиньюс 87) перший матч 2:3

Спарта Прага (Чехія) - Мальме (Швеція) 2:0 (Гараслін 80 пен, Рахмані 83) перший матч 2:0